logo
  • ul. Kołłątaja 75, Białystok
   ul. Komisji Edukacji Narodowej 3, Białystok
  • pn-pt: 8.00 - 18.00
   pn-pt: 8.00 - 12.00, 14.00 - 18.00

NZOZ Bacieczki rozpoczął działalność w 2000 roku. Byliśmy jednym z pierwszych niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej w Białymstoku. Od tej pory nieprzerwanie świadczymy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej w ramach kontraktu z NFZ (lekarz, pielęgniarka, położna poz). W 2017 roku przystąpiliśmy do programu akredytacji placówek podstawowej opieki zdrowotnej prowadzonego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Certyfikat Akredytacyjny otrzymaliśmy z rąk Ministra Zdrowia w lipcu 2019 roku.

 • Zespół Poradni tworzą lekarze specjaliści oraz pielęgniarki i położne o wysokich kwalifikacjach. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, uczestniczymy w kursach i szkoleniach.
 • Kształcimy studentów Uniwersytetu Medycznego, prowadzimy staże podyplomowe i specjalizacyjne lekarzy w ramach rezydentury z medycyny rodzinnej. Posiadamy też akredytację Urzędu Marszałkowskiego dotyczącą kształcenia studentów i lekarzy.
 • W trosce o dobro naszych pacjentów propagujemy zdrowy styl życia oraz organizujemy i prowadzimy programy profilaktyczne wczesnego wykrywania chorób. Towarzyszymy Państwu w wielu ważnych momentach życia.
 • Bierzemy udział w życiu mieszkańców osiedla i środowiska, w którym pracujemy.
 • Nieustannie dbamy o wysoki poziom świadczonych usług i dokładamy wszelkich starań by opieka w naszych poradniach była dla Państwa pozytywnym doświadczeniem.

Najważniejsze są dla nas: profesjonalizm, ciągłość opieki oraz bezpieczeństwo i satysfakcja pacjenta.

NZOZ Bacieczki

Dodatkowe atuty

1

Przyjmujemy pacjentów z Unii Europejskiej, z kartą EKUZ i innymi dowodami ubezpieczenia oraz pacjentów spoza miejsca zamieszkania (w tym uchodźców), zgodnie z umową z NFZ

3

Lokale są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,

2

Wizyty rejestrujemy telefonicznie i online. W przypadku nagłych zachorowań udzielamy porad podczas zgłoszenia.

4

Zapewniamy komfortowe warunki badań profilaktycznych i szczepień dla dzieci w lokalu przy ul. KEN 3,

5

Przy przychodniach posiadamy duże parkingi.

6

od 2017 r. prowadzimy elektroniczna dokumentację pacjenta, uzyskujemy
on-line wyniki badań laboratoryjnych

Dodatkowe odpłatne usługi

Psychiatria
dr Rafał Okoński
tel. 606 349 045