logo
  • ul. Kołłątaja 75, Białystok
   ul. Komisji Edukacji Narodowej 3, Białystok
  • pn-pt: 8.00 - 18.00
   pn-pt: 8.00 - 12.00, 14.00 - 18.00

NZOZ Bacieczki rozpoczął działalność w 2000 roku. Byliśmy jednym z pierwszych niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej w Białymstoku. Od tej pory nieprzerwanie świadczymy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej w ramach kontraktu z NFZ (lekarz, pielęgniarka, położna poz). W 2017 roku przystąpiliśmy do programu akredytacji placówek podstawowej opieki zdrowotnej prowadzonego przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Certyfikat Akredytacyjny otrzymaliśmy z rąk Ministra Zdrowia w lipcu 2019 roku.

 • Zespół Poradni tworzą lekarze specjaliści oraz pielęgniarki i położne o wysokich kwalifikacjach. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, uczestniczymy w kursach i szkoleniach.
 • Kształcimy studentów Uniwersytetu Medycznego, prowadzimy staże podyplomowe i specjalizacyjne lekarzy w ramach rezydentury z medycyny rodzinnej. Posiadamy też akredytację Urzędu Marszałkowskiego dotyczącą kształcenia studentów i lekarzy.
 • W trosce o dobro naszych pacjentów propagujemy zdrowy styl życia oraz organizujemy i prowadzimy programy profilaktyczne wczesnego wykrywania chorób. Towarzyszymy Państwu w wielu ważnych momentach życia.
 • Bierzemy udział w życiu mieszkańców osiedla i środowiska, w którym pracujemy.
 • Nieustannie dbamy o wysoki poziom świadczonych usług i dokładamy wszelkich starań by opieka w naszych poradniach była dla Państwa pozytywnym doświadczeniem.

Najważniejsze są dla nas: profesjonalizm, ciągłość opieki oraz bezpieczeństwo i satysfakcja pacjenta.

NZOZ Bacieczki

Dodatkowe atuty

1

Przyjmujemy pacjentów z Unii Europejskiej, z kartą EKUZ i innymi dowodami ubezpieczenia oraz pacjentów spoza miejsca zamieszkania, zgodnie z umową z NFZ

3

Lokale są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,

2

Wizyty rejestrujemy telefonicznie i online. W przypadku nagłych zachorowań udzielamy porad podczas zgłoszenia.

4

Zapewniamy komfortowe warunki badań profilaktycznych i szczepień dla dzieci w lokalu przy ul. KEN 3,

5

Punkt pobrań do badań laboratoryjnych czynny jest we wtorki, środy i czwartki w godz. 8.00 – 9.00 przy ul. H. Kołłątaja.

6

Przy przychodniach posiadamy duże parkingi.

7

od 2017 r. prowadzimy elektroniczna dokumentację pacjenta, uzyskujemy
on-line wyniki badań laboratoryjnych

Dodatkowe odpłatne usługi

Logopedia
tel. 85 667 25 30

Badania do egzaminu na prawo jazdy
tel. 85 66 40 111

Psychiatria
dr Rafał Okoński
tel. 606 349 045